ZIELONA KAWA

Zielona kawa. Naturalny sposób na odchudzanie.

zielona-kawa-ziarnista-piccolo-remex-sochaczew-warszawa-palarnia-kawy-sklep-dystrybutor-parzenie

Zielona kawa

Coraz większa popularnością cieszy się zielona kawa. Powstaje ona z ziaren kawowca – jak kawa czarna, lecz jej obróbka kończy się przed procesem palenia. Nazwa wzięła się od jej koloru. Ma kwaskowaty smak pozbawiona jest jednak goryczy, którą wyczuć można w kawie palonej. Kawa zielona nie zostaje poddawana destylacji rozkładowej, dzięki czemu zachowuje większość mikroelementów, nie zmienia się także jej zawartość kofeiny.

Zielona kawa obniża wagę i przyspiesza procesy metaboliczne organizmu. Napój z zielonej kawy dzięki zawartej w nim kofeinie i kwasie chlorogenowym wspomaga odchudzanie. Kwas chlorogenowy (ACG) jest naturalnym roślinnym utleniaczem i antybiotykiem. W połączeniu z kofeiną obniża przyswajanie glukozy i jej magazynowanie w organizmie. Co za tym idzie przyspiesza spalanie tłuszczu. Jest także świetnym detoksykantem, uwalnia nasz organizm z nagromadzonych toksyn.

ACG jest zawarty tylko w kawie zielonej, ponieważ wysoka temperatura palenia kawy niszczy cząsteczki kwasu pozbawiając go kawy czarnej. W naszym sklepie internetowym dostępna jest niemielona zielona kawa w opakowaniach o różnej gramaturze. Już teraz mogą Państwo spróbować kawy zielonej i przekonać się o jej dobroczynnych właściwościach.