FONTANNY CZEKOLADOWE
PŁYNNA CZEKOLADA NA PRZYJĘCIU
WYNAJEM FONTANN

W ofercie Remex Caffe Service znajdą Państwo wynajem i kompleksową obsługę fontann czekoladowych. W ostatnich latach popularne stało się uatrakcyjnianie przyjęć modnymi i ekskluzywnymi dodatkami – jednym z nich jest kaskada płynnej i aromatycznej czekolady. Goście sami komponują słodką przyjemność i cieszą się smakiem doskonałej czekolady.

Fontanny czekoladowe.
Płynna czekolada na przyjęciu.

Korzystamy ze sprawdzonych fontann renomowanej brytyjskiej firmy Giles&Posner oraz najlepszej czekolady firmy Master Martini.
Wynajmujemy fontanny czekoladowe do 160cm wraz z ich fachową obsługą.

Dysponujemy kilkoma ozdobnymi podestami do fontann czekoladowych w tym podest podświetlany. Dzięki nim stolik będzie wyglądał jeszcze atrakcyjniej a my zyskamy dodatkową przestrzeń na słodkie przekąski.

W menu posiadamy czekolady w różnych kolorach i smakach. Dodatkowo zapewnimy komponujące się z płynną czekoladą przekąski takie jak np.: owoce, ciastka, pianki itd. Zafunduj swoim gościom widok, zapach i smak doskonałej czekolady spływającej z góry cztero-kaskadowej fontanny.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dopasowujemy model fontanny czekoladowej do charakteru imprezy i liczby zaproszonych gości. Zapewniamy profesjonalną obsługę naszych czekoladowych fontann oraz opiekę przy jej najbliższym otoczeniu. Obsługa obejmuje uruchomienie fontanny i przygotowanie czekolady. Zadbamy, aby czekolada płynęła równomiernie po kaskadach oraz pomożemy Państwa gościom w tworzeniu szaszłyków oblanych czekoladą. Dopilnujemy również czystości otoczenia fontanny oraz wyeksponowania owocowych dodatków by pozostawić wyłącznie miłe wspomnienia.

fontanna-czekoladowa-plynna-remex-wynajem-fontann-czekoladowych-z-czekolada

Używamy Fontann
firmy JM Posner (Giles&Posner)

Specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości profesjonalnego sprzętu gastronomicznego. JM Posner posiada nienaganną reputację. Dba ona o wysoki poziom obsługi oraz unikalność i innowacyjność oferowanych produktów. W ich ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz ciekawych pomysłów gastronomicznych zawierających m.in.: fontanny czekoladowe, maszyny do popcornu, waty cukrowej i gofrownice. Fontanny czekoladowe tworzone przez Giles&Posner cechuje unikalny styl, prostota obsługi i bezawaryjność. Dzięki temu mogą być Państwo przekonani o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

fontanny-z-czekolada-wynajem-remex

Korzystamy z czekolady do fontann
Master Martini

Master Martini jest marką firmy Unigrà SpA, będącej liderem w produkcji i sprzedaży olejów, tłuszczów spożywczych, margaryn i półproduktów przeznaczonych do wykorzystania w przetwórstwie spożywczym, w szczególności w przetwórstwie cukierniczym. Master Martini posiada ugruntowaną pozycję na rynku cukierniczo – piekarniczym zarówno we Włoszech jak i za granicą. Firma charakteryzuje się różnorodnością asortymentu, w którego skład wchodzą: margaryny, tłuszcze roślinne, czekolada, surogaty czekoladowe, kremy roślinne UHT, mieszanki stuprocentowe i koncentraty, polepszacze, płynne bazy lodowe, oleje do smażenia i inne dodatki dla cukiernictwa i piekarstwa. Produkty są adresowane zarówno do odbiorców produkujących na skalę przemysłową jak i do mniejszych producentów.
Czekolada Master Martini
idealnie nadaje się do fontann czekoladowych oraz fondue. Łączy w sobie wysoką jakość i przystępną cenę. Czekolada występuje w formie pastylek dzięki czemu jest podatna na rozpuszczanie.

Czekoladę zamówić można w różnych smakach i kolorach np.:

  • Czekolada deserowa,
  • Czekolada mleczna,
  • Czekolada biała,
  • Czekolada gorzka,
  • Czekolada truskawkowa,
  • Czekolada limonkowa,
  • Czekolada pomarańczowa.

Czekolada Master Martini jest kuwerturą czekoladową co oznacza, zawartość masła kakaowego (ponad 32%) jest wyższa niż w standardowej czekoladzie.

Czekolada płynna charakteryzuje się pięknym połyskiem, łagodnym i długo utrzymującym się smakiem.