KAWA 100% ARABICA

Mieszanka arabic

arabica-kawa-ziarnista-kawy-palarnia-sprzedaz-sklep-remex-sochaczew-warszawa-arabika

Kawa 100% arabica

Nasza firma jest producentem kawy Piccolo Cafe – 100% arabic palonej w Polsce tuż przed pakowaniem. Dzięki temu zachowuje ona intensywny aromat i niepowtarzalny smak. W naszej ofercie znajda Państwo kawę ziarnistą 100% arabica dla gastronomii. Sprzedajemy kawę ziarnistą 100% Arabica z mieszanek trzech lub pięciu arabic w opakowaniach kilogramowych lub 250 gram.

Jeśli chcesz by w Twoim lokalu podawana była świeżo palona kawa najwyższej, jakości, pozbawiona konserwantów skontaktuj się z nami – chętnie przygotujemy ofertę dopasowana do twoich potrzeb. Możemy dostarczyć nie tylko kawę, ale także ekspresy do kawy, młynki i inne niezbędne akcesoria. Nie zapominając także o tym, że nasza firma jest dystrybutorem angielskiej herbaty Ahmad Tea, francuskich syropów do drinków Giffard Cocktails. Wybierając nas masz pewność, że Twój lokal będzie serwował najlepsze napoje kawowe i herbaciane.

Zapraszamy do współpracy hotele, firmy, lokale gastronomiczne. Przy regularnych zamówieniach zaproponujemy atrakcyjne rabaty. Istnieje także możliwość szkoleń balistycznych dla personelu. Palarnia kawy Piccolo jest uznaną marką wśród najlepszych lokali gastronomicznych. Kupując produkty firmy Remex Caffe Service otrzymujecie Państwo gwarancję najlepszych składników, cen i starannie wyselekcjonowanej palonej kawy arabica.