Sklep kawa herbata. Witamy.

2% rabatu dla klientów sklepu herbatykawy.pl

     Witamy w naszym sklepie internetowym. Znajdą tu Państwo herbatę, kawę, napoje czekoladowe oraz syropy. Ciągle poszerzamy ofertę naszego sklepu o nowe produkty jednocześnie dbając o to by każdy z naszych produktów reprezentował najwyższą jakość.

     U nas mogą Państwo nabyć herbatę czarną, zieloną, czarną smakową, zieloną smakową oraz napary owocowe cenionej na całym świecie marki Ahmad Tea London. Dodatkowo jako nieliczni możemy poszczycić się własną wysokogatunkową kawąPiccolo Caffe. Jest to świeżo palona kawa 100% Arabica która zyskała już liczne grono smakoszy. Aby nasza oferta handlowa w pełni sprostała Państwa oczekiwaniom Remex Caffe Service jest dystrybutorem francuskich syropów Giffard Cocktails oraz włoskich czekolad do picia - RISTORA Densa per Bar oraz MASTER MARTINI Golden Cioc.

     Są to produkty wykorzystywane przez profesjonalnych barmanów i basistów. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami naszego sklepu internetowego. Gwarantujemy szybki czas realizacji zamówienia i konkurencyjne ceny. Dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty.

 
Sklep internetowy Herbaty Kawy
Koszty wysyłki | Regulamin | Polityka prywatności