Remex

Remex Caffe Service proponuje Państwu zakup herbaty, kawy, napoji czekoladowych oraz syropów. Ciągle poszerzamy ofertę naszego sklepu o nowe produkty jednocześnie dbając o to by każdy z naszych produktów reprezentował najwyższą jakość. U nas kupisz także ekspresy do kawy wiodących marek i młynki żarnowe. Oferujemy również profesjonalny caffecatering, szkolenia baristyczne oraz wynajem fontann czekoladowych.

Kawa 100% arabica. Mieszanka arabic.

Nasza firma jest producentem kawy Piccolo Cafe100% arabic palonej w Polsce tuż przed pakowaniem. Dzięki temu zachowuje ona intensywny aromat i niepowtarzalny smak. W naszej ofercie znajda Państwo kawę ziarnistą 100% arabica dla gastronomii. Sprzedajemy kawę ziarnistą 100% Arabica z mieszanek trzech lub pięciu arabic w opakowaniach kilogramowych lub ...

Czytaj więcej

Palarnia kawy. Czemu palimy kawę?

Proces palenia kawy odbywa się w palarce do kawy. To tam surowe ziarna kawy doprowadza się do temperatury ok. 200-230 stopni Celsjusza. Właśnie wtedy z ziaren kawowca wydobywa się jego najlepsze cechy.

Proces ten może różnić się stopniem wypalenia kawy:

  • Mocno wypaloną kawę przygotowuje się w 225-235 stopniach Celsjusza ...

Czytaj więcej

Polityka prywatności

Dane osobowe przekazywane nam przez Państwa podczas rejestracji i korzystania ze Sklepu Internetowego herbatykawy.pl są przetwarzane przez firmę:

P.H.U. "REMEX" Remigiusz Jarosz

Adres: Żeromskiego 37A, 96-500 Sochaczew

NIP: PL8371503024

email: remex@remexcaffe.com

tel. +48 506 043 726, fax (0-46) 863 07 52,

która jest administratorem ...

Czytaj więcej

Regulamin

 Regulamin sklepu internetowego P. H.U. „REMEX” Remigiusz Jarosz z siedzibą
w Sochaczewie (wersja obowiązująca od dnia 25.12.2014 r.)

 

§1

INFORMACJE OGÓLNE

  1. Właścicielem sklepu internetowego (dalej zwanym w treści Regulaminu Sklep), oferującego sprzedaż towarów na stronie internetowej http://www.herbatykawy.pl jest
    P. H.U. „REMEX ...

Czytaj więcej

Sklep kawa herbata. Witamy.

     Witamy w naszym sklepie internetowym. Znajdą tu Państwo herbatę, kawę, napoje czekoladowe oraz syropy. Ciągle poszerzamy ofertę naszego sklepu o nowe produkty jednocześnie dbając o to by każdy z naszych produktów reprezentował najwyższą jakość.

     U nas mogą Państwo nabyć herbatę czarną, zieloną, czarną smakową, zieloną smakową oraz napary owocowe ...

Czytaj więcej

 
Sklep internetowy Herbaty Kawy
Koszty wysyłki | Regulamin | Polityka prywatności